Výrobci a stavitelé celoročně obyvatelných jurt
+420 725 529 265

Naše JURTY

U nás ve studiu Jurta.eu, vyrábíme a přijímáme zakázky na celoročně obyvatelné jurty. Tato variace tradičního mongolského obydlí je uzpůsobena pro mírný klimatický pás, tak aby bylo zajištěno pohodlné obývání i při podmínkách, které jsou pro toto podnebí typické (vlhko, déšť, zima). Toho je docíleno mimo jiné mírným vyvýšením konstrukce nad úroveň terénu, kompletní izolací ovčí vlnou a instalací kamen napojených na vnější komín. I při těchto úpravách je stále zajištěna snadná rozebíratelnnost během několika hodin a jurta může být přestěhována na jiné místo.

Plachty

Jak vnitřní tak vnější plachta, která obaluje celou konstrukci, může být vyrobena buď z bavlny nebo syntetického materiálu v závislosti na Vašich požadavcích. Plachty odebíráme od našeho věrohodného a kvalitního dodavatele s 20ti letou praxí.

Velikosti / rozměry

Jurty vyhotovujeme ve velikostech 6m, 7m a 8m v průměru. Výška stěny je od 1,6 do 2,1m. Výška v nejvyšším bodě stavby od podlahy ke koruně je 3,5 – 4,2m. Všechny rozměry závisí na Vašich požadavcích a naší vzájemné domluvě.

Dodací lhůty

Na základě naší letité zkušenosti se stavbami jurt, můžeme sebevedomě prohlásit, že se můžete stěhovat do měsíce od podání zakázky.

Pro podrobnější informace ohledně technických specifikací, cenové kalkulace či jakýchkoliv jiných dotazů mě neváhejte kontaktovat v sekci KONTAKTY. V oblasti jurt u nás není otázek, jež by zůstaly nezodpovězeny.